Personální a pracovní agentura

Vítejte v naší personální a pracovní agentuře.

Rádi Vás podpoříme při hledání práce nebo zaměstnanců.


Rekrutujeme a zprostředkováváme odborný personál z EU a východní Evropy. Efektivní personální plánování je rozhodující pro každý podnikatelský záměr a fundamentem úspěšné firemní strategie. Naší firemní filosofií tvoří tři základní pilíře což je kompetence, spolehlivost a férovost. Zprostředkováváme kvalifikované pracovníky z České republiky, Slovenska a Chorvatska, ale i z jiných zemí. Hovoříme rodným jazykem a známe mentalitu odborného personálu. U nás najdete řemeslníky, zdravotnický personál, pomoc do domácnosti, jakož i pomocný personál. Staráme se o celý proces výběrového a náborového řízení - od prvního přijímacího pohovoru až po nástup do podniku.JOB CONNECT EUROPE - VÁŠ KOMPETENTNÍ PARTNER!


Hospodářská odvětví


Pracovníci v oblastech řemesla, domácnosti, gastronomie, logistiky a medicíny, stejně jako řidiči nákladních automobilů. Specialisté, stejně jako pomocný personál.

 

Pro podniky


Poskytujeme zprostředkování kvalifikovaných zaměstnanců, kteří Vás podpoří při realizaci Vašeho podnikatelského záměru. Naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici v průběhu celého výběrového řízení, popřípadě i na bási projektových dohod.


Obchodní němčina


Nabízíme obchodní němčinu pro výuku

ve firmách. Hlavním cílem je zlepšit komunikativní schopnost jednání v běžných pracovních situacích každodenního života.

Pro žadatele


Podporujeme Vás v průběhu celého výběrového řízení. Hovoříme Vaším mateřským jazykem a pracujeme v Německu, takže se na nás můžete během svého pracovního pobytu kdykoli obrátit.