Agencji rekrutacji i pośrednictwa pracy

Witamy w naszej agencji rekrutacji i pośrednictwa pracy.

Miło nam, że możemy pomóc Państwu w poszukiwaniu pracy lub pracowników.


Rekrutujemy i pośredniczymy w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników z krajów UE oraz Europy Wschodniej. Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi ma kluczowe znaczenie dla każdego przedsięwzięcia biznesowego i jest podstawą udanej strategii przedsiębiorstwa. Kompetencje, niezawodność i uczciwość to trzy najważniejsze aspekty filozofii naszej firmy. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z Czech, Słowacji i Chorwacji, a także z innych krajów. Mówimy językami i rozumiemy mentalność fachowego personelu. Znajdą u nas Państwo wykwalifikowanych specjalistów, personel medyczny, pomoce domowe oraz pracowników pomocniczych. Zajmujemy się całym procesem selekcji i rekrutacji, począwszy od pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej aż po przybycie do Państwa zakładu.JOB CONNECT EUROPE - PAŃSKI KOMPETENTNY PARTNER!


Różne branże


Pracownicy sektora rzemiosła, gospodarstwa domowego, gastronomii, logistyki i medycyny, a także kierowcy ciężarówek. Wykwalifikowani pracownicy i personel pomocniczy.

 

Dla firm


Zapewnimy Państwu wykwalifikowanych pracowników, którzy wesprą Państwa w realizacji projektu biznesowego.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w ramach bezpośrednich umów pośrednictwa pracy lub umów projektowych.


Język niemiecki w biznesie


Oferujemy kursy języka niemieckiego w biznesie dla firm. Głównym celem jest doskonalenie komunikatywnej umiejętności działania w rutynowych sytuacjach w codziennym życiu zawodowym.

 

Dla kandydatów


Wspieramy Państwa w czasie całego procesu aplikacji. Mówimy w Państwa języku ojczystym i jesteśmy obecni na miejscu, dzięki czemu mogą się Państwo z nami kontaktować w każdej chwili podczas pracy w Niemczech.