Personálna a pracovná agentúra

Vitajte v našej personálnej a pracovnej agentúre.

Radi Vás podporíme pri hľadaní práce alebo zamestnancov.


Regrutujeme a sprostredkovávame odborný personál z EÚ a východnej Európy. Efektívne personálne plánovanie je rozhodujúce pre každý podnikateľský zámer a je tiež základom úspešnej firemnej stratégie. Naši firemní filozofi tvoria tri základné piliere: kompetencie, spoľahlivosť a férovosť. Sprostredkovávame kvalifikovaných pracovníkov z Českej republiky, Slovenska, Chorvátska, ale aj z iných krajín. Hovoríme rodným jazykom a poznáme mentalitu odborného personálu. U nás nájdete remeselníkov, zdravotnícky personál, pomoc do domácnosti, ako aj pomocný personál. Staráme sa o celý proces výberového a náborového konania – od prvého prijímacieho pohovoru až po nástup do zamestnania.JOB CONNECT EUROPE - VÁŠ KOMPETENTNÝ PARTNER!


Hospodarske odvetvia


Pracovníci v oblastiach remesla, domácnosti, gastronómie, logistiky a medicíny, rovnako ako vodiči nákladných automobilov. Špecialisti, rovnako ako pomocný personál.

Pre podniky


Poskytujeme sprostredkovanie kvalifikovaných zamestnancov, ktorí Vás podporia pri realizácii Vášho podnikateľského zámeru. Naši zamestnanci sú Vám k dispozícii v priebehu celého výberového konania, poprípade aj na basi projektových dohôd.
Obchodná nemčina


Ponúkame výučbu obchodnej nemčiny vo firmách. Hlavným cieľom je zlepšiť komunikatívnu schopnosť jednania v bežných pracovných situáciách každodenného života.


Pre žiadateľov


Podporujeme Vás v priebehu celého výberového konania. Hovoríme Vašim rodným jazykom a pracujeme v Nemecku, takže sa na nás môžete počas svojho pracovného pobytu kedykoľvek obrátiť.